Serwis Doradztwa Podatkowego

Serwis Doradztwa Podatkowego – nr 249 – 26 maja 2014 r

10. Czy sprzedaż nieruchomości niezabudowanej dla której wydano decyzję o warunkach zabudowy podlega zwolnieniu od podatku od towarów i usług?

Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od towarów i usług zwalnia się od podatku dostawę terenów niezabudowanych innych niż tereny budowlane. W myśl natomiast art. 2 pkt 33 tej ustawy…

 

Czytaj więcej na Portalu…

 

Wojciech Safian
Młodszy konsultant podatkowy
wojciech.safian@isp-modzelewski.pl
tel. 0618483348

 

Skontaktuj się z naszą redakcją