Oddział Śląski Instytutu Studiów Podatkowych

Szanowni Państwo!

     Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu Śląski Oddział Instytutu Studiów Podatkowych. Od wielu lat zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem podatkowym. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla Klientów z województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

 

     Każdy rok działalności Oddziału jest kolejnym krokiem w rozwoju wiedzy i doświadczenia zatrudnianych pracowników oraz doskonalenia naszej jednostki.

 

     Jestem przekonana, że zdobyte w okresie wieloletniej działalności doświadczenie, ukierunkowane ściśle na doradztwo podatkowe oraz obsługę sporów podatkowych, właściwie służy interesom naszych Klientów. Do grona naszych Kontrahentów należą największe przedsiębiorstwa działające na polskim rynku, w tym przede wszystkim na Śląsku.

 

     Szerokie spektrum świadczonych przez nas usług doradztwa prawnego i podatkowego pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych grup podatników – dużych podmiotów, małych przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Jesteśmy ukierunkowani na kompleksowe rozwiązywanie zagadnień podatkowych, prawnych i ekonomicznych.

 

     Nasza wiedza i doświadczenie są gwarantem Państwa pewności, spokoju i bezpieczeństwa. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta i przedstawionego nam problemu prawnopodatkowego. Oferujemy przy tym kompleksową ocenę problemu oraz niestandardowe rozwiązania.

 

 

dr Joanna Kiszka

Dyrektor Oddziału Śląskiego

 


Polecamy lekturę Tutora Podatkowego Oddziału Śląskiego ISP – cotygodniowego informatora przedstawiającego w prosty sposób aktualne zagadnienia podatkowe i związane z nimi korzyści lub zagrożenia dla podatników:

 

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.