Doradztwo Podatkowe - Konsultacje ustne i pisemne

Osoby do kontaktu

Mariusz Unisk

Dyrektor Generalny

ds. Doradztwa Podatkowego

fax. (+48) 22 870 41 78

Adrian Kozakiewicz

Konsultant Podatkowy

fax. (22) 870 41 78

Instytut Studiów Podatkowych, firma o polskim kapitale, od lat zajmuje czołowe miejsca w Polsce wśród największych firm doradztwa podatkowego; w Rankingach Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanych przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”, klasyfikująca się w ścisłej czołówce liderów doradztwa podatkowego.

W X Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna została uhonorowana prestiżowym tytułem: „Największej firmy doradztwa podatkowego w 2015 r.”

Konsultacje ustne i pisemne – szybka pomoc i profesjonalna informacja

Kadrę Instytutu cechuje profesjonalizm, odpowiedzialność i chęć rozwiązywania problemów naszych Klientów. Naszą silną stroną jest kompleksowość świadczonych usług oraz szybkość i efektywność działania. Dlatego do Państwa dyspozycji pozostaje w gotowości zespół doradców oraz konsultantów podatkowych, służący swoją pomocą w kwestiach związanych z wszelkimi aspektami problematyki prawno-podatkowej.

Zapewniamy bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych, dzięki możliwości zasięgnięcia w każdej chwili konsultacji ustnej lub pisemnej ekspertów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach podatków. W ramach konsultacji nasi specjaliści pomagają Państwu na bieżąco na osobnym spotkaniu, wybrać optymalne i bezpieczne rozwiązania podatkowe.

Skontaktuj się z nami

Siedziba w Warszawie

więcej

Oddział Wielkopolski

więcej

Oddział Małopolski

więcej

Oddział Śląski

więcej

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.