Doradztwo Podatkowe - Konsultacje ustne i pisemne

Osoby do kontaktu

Mariusz Unisk

Mariusz Unisk

Dyrektor Generalny

ds. Doradztwa Podatkowego

fax. (22) 870 41 78

Adrian Kozakiewicz

Adrian Kozakiewicz

Konsultant Podatkowy

fax. (22) 870 41 78

Instytut Studiów Podatkowych, firma o polskim kapitale, od lat zajmuje czołowe miejsca w Polsce wśród największych firm doradztwa podatkowego; w Rankingach Firm Doradztwa Podatkowego, organizowanych przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”, klasyfikująca się w ścisłej czołówce liderów doradztwa podatkowego.


W X Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna została uhonorowana prestiżowym tytułem: "Największej firmy doradztwa podatkowego w 2015 r."

Konsultacje ustne i pisemne - szybka pomoc i profesjonalna informacja

Kadrę Instytutu cechuje profesjonalizm, odpowiedzialność i chęć rozwiązywania problemów naszych Klientów. Naszą silną stroną jest kompleksowość świadczonych usług oraz szybkość i efektywność działania. Dlatego do Państwa dyspozycji pozostaje w gotowości zespół doradców oraz konsultantów podatkowych, służący swoją pomocą w kwestiach związanych z wszelkimi aspektami problematyki prawno-podatkowej.


Zapewniamy bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych, dzięki możliwości zasięgnięcia w każdej chwili konsultacji ustnej lub pisemnej ekspertów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach podatków. W ramach konsultacji nasi specjaliści pomagają Państwu na bieżąco na osobnym spotkaniu, wybrać optymalne i bezpieczne rozwiązania podatkowe.

Skontaktuj się z nami

Siedziba w Warszawie

więcej

Oddział Wielkopolski

więcej

Oddział Małopolski

więcej

Oddział Śląski

więcej

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.