Stałe nadzory doradcze

Zaufany Partner

Zaufany partner o wieloletnim doświadczeniu i renomie

Stałe nadzory doradcze w ramach Umowy o stałej współpracy, cieszące się najwyższym uznaniem wśród firm współpracujących z Instytutem, są wygodną i praktyczną formą kooperacji. W ciągu 25 lat działalności zaufało nam w tym zakresie kilkaset podmiotów. W chwili obecnej Instytut obsługuje w charakterze stałego doradcy ponad 80 firm – od największych podmiotów giełdowych i spółek Skarbu Państwa poprzez podmioty sektora MSP, podmioty jednostek sektora finansów publicznych, na jednoosobowych działalnościach gospodarczych oraz osobach prywatnych kończąc. Zaufały nam czołowe firmy z branży energetycznej, komunikacyjnej, farmaceutycznej, medycznej, samochodowej, komunikacyjnej, FMCG, finansowej, rent-a-car, i wielu innych – w tym szereg firm z udziałem Skarb Państwa oraz z sektora MSP. Osobną ofertę kierujemy do jednostek sektora finansów publicznych i podmiotów publicznych (w tym instytucji kultury, samorządu terytorialnego, agencji państwowych, uczelni publicznych). Działamy kompleksowo, płynnie łączymy doradztwo podatkowe z doradztwem prawnym.

Rozwiązywanie Problemów

Bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych

Umowa o stałej współpracy zapewnia Państwu kompleksową obsługę prawno-podatkową oraz prawno-finansową, umożliwia bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych w zakresie wszystkich obowiązujących w Polsce podatków. Stały nadzór w zakresie doradztwa podatkowego daje możliwości zasięgnięcia w każdej chwili opinii ekspertów specjalizujących się w poszczególnych rodzajach podatków, w tym podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług, podatku akcyzowego, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczeń ZUS, należności celnych oraz podatku od nieruchomości, zagadnień podwójnego opodatkowania a także aspektów prawnych i gospodarczych działalności.

People

Realizacja usług w ramach Umowy o stałej współpracy

W przypadku podpisania Umowy o stałej współpracy do obsługi jest wyznaczany stały zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się poszczególnymi tytułami podatkowymi i zagadnieniami danej branży.

W ramach Umowy o stałej współpracy Kontrahent ma możliwość na bieżąco uzyskania telefonicznych lub bezpośrednich konsultacji w sprawach podatkowych, a w przypadku bardziej złożonych zagadnień, także otrzymania pisemnej odpowiedzi-konsultacji na zadane pytanie.

Do Państwa dyspozycji pozostają konsultanci – specjaliści w zakresie podatków oraz innych obciążeń publicznoprawnych, którzy odpowiadają na Państwa pytania zadawane listownie, telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną. Na życzenie Kontrahenta, każda odpowiedź jest przesyłana również w formie pisemnej, zatwierdzonej przez członka Zarządu, będącego również doradcą podatkowym.

W przypadku umów i projektów umów cywilnoprawnych przesyłanych do zaopiniowania konsultacje udzielane są w postaci pisemnych uwag do przesłanych materiałów.

W przypadku konsultacji telefonicznych odpowiedzi udzielane są bezzwłocznie lub najpóźniej w tym samym dniu. Konsultacje pisemne sporządzane są w ciągu maksimum 3 dni roboczych.

Korzyści z Umowy o stałej współpracy:

ArrowOk

Szybka i kompleksowa obsługa prawno-podatkowa

ArrowOk

Bieżące rozwiązywanie problemów podatkowych

ArrowOk

Możliwości zasięgnięcia w każdej chwili opinii ekspertów specjalizujących się w poszczególnych tytułach podatków

ArrowOk

Stały zespół doświadczonych doradców – specjalistów zajmujących się poszczególnymi tytułami podatkowymi do obsługi i dyspozycji Kontrahenta

ArrowOk

Bieżące informacje o wchodzących w życie oraz planowanych zmianach w zakresie prawa podatkowego i finansowego (w tym także omówienie ważniejszych wyroków NSA i SN w sprawach podatkowych oraz urzędowych interpretacji przepisów prawa podatkowego), nasze komentarze i poglądy

Zadzwoń i zapytaj

Mariusz Unisk

Mariusz Unisk

Dyrektor Generalny d. Doradztwa Podatkowego

fax: (22) 870 41 78

Adrian Kozakiewicz

Adrian Kozakiewicz

Konsultant Podatkowy

fax: (+48) (22) 870 41 78

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.