O firmie

Jubileusz dwudziestopięciolecia Instytutu Studiów Podatkowych

 

     Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku obchodzimy dwudziestą piątą rocznicę powstania Instytutu Studiów Podatkowych, będącego liderem Grupy ISP. W tym czasie służyliśmy swoją wiedzą i doświadczeniem naszym Kontrahentom, a przede wszystkim Podatnikom, oraz organom władzy publicznej, propagując postawy łączące efektywność ekonomiczną z legalizmem w celu pogodzenia dobra obywateli z interesem publicznym. Działalność nasza w sferze edukacyjnej, doradczej, eksperckiej i wydawniczej służyła już ponad 300 tysiącom Podatników.

     Instytut Studiów Podatkowych jest podmiotem polskim, który od 25 lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach największych i najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego[1] klasyfikując się w ścisłej czołówce liderów tej działalności. Pracownicy Instytutu spotykają się z uznaniem kapituł tych rankingów, a przede wszystkim są wysoko oceniani przez naszych Kontrahentów.

     Na szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Instytut gościło ponad 350 tysięcy Słuchaczy. W okresie utrudnionego dostępu do bezpośredniego przekazu edukacyjnego służymy swoją wiedzą poprzez szeroką ofertę edukacji realizowaną on-line. Instytut nie tylko zajmuje się upowszechnianiem wiedzy podatkowej, ale także krzewi potrzebę ochrony interesu publicznego oraz ideę legalnego i optymalnego płacenia podatków przez Obywateli. Służąc Podatnikom, chronimy również interes publiczny.

     Instytut Studiów Podatkowych jest również wydawcą książek z dziedziny prawa finansowego i podatkowego. Nasza Oficyna Wydawnicza ma w swoim dorobku ponad 300 książek z serii prawo podatkowe, a także podręczników, komentarzy i wydawnictw publicystycznych. Co miesiąc oddajemy do Państwa dyspozycji nowy numer miesięcznika „Doradztwo Podatkowe Biuletynu Instytutu Studiów Podatkowych”, który również obchodzi w tym roku dwudziestopięciolecie istnienia. W formie elektronicznej wydawany jest od wielu lat cotygodniowy „Serwis Doradztwa Podatkowego” i serwis „Akcyza i podatek akcyzowy”.

     W ciągu minionych dwudziestu pięciu lat dokładaliśmy wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość naszej działalności, a nadrzędną dewizą było i pozostanie dobro i bezpieczeństwo naszych Kontrahentów. Wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem, najserdeczniej dziękujemy składając wyrazy głębokiego szacunku.

     Niniejszym pragniemy zaprosić już dzisiaj do udziału w cyklu konferencji oraz spotkań organizowanych z okazji naszej rocznicy. Wyrażamy nadzieję, że w miarę łagodzenia obostrzeń związanych z pandemią będziemy mogli spotkać się z Państwem i podziękować za dotychczasową współpracę.

     Jeszcze raz dziękując za dotychczasową współpracę z Instytutem Studiów Podatkowych i podmiotami Grupy ISP, niezmiennie pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Łączę wyrazy szacunku

Prof. dr hab. Witold Modzelewski

 

[1] w tym organizowanych m.in. przez „Gazetę Prawną” oraz „Rzeczpospolitą”

Skontaktuj się z naszą redakcją