Oddział Wielkopolski Instytutu Studiów Podatkowych

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przedstawiam Państwu Oddział Wielkopolski ISP. Zajmujemy się od 2001 r. świadczeniem wszelkich usług z zakresu doradztwa podatkowego dla Klientów z województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego.

Każdy rok działalności to ciągły rozwój wiedzy i doskonalenie naszej jednostki. Wyrażam przekonanie, że doświadczenie zdobyte w ciągu dwudziestoletniego okresu naszej działalności, wynikające ze ścisłej specjalizacji w doradztwie oraz obsłudze spraw podatkowych, dobrze służy interesom naszych Klientów. Do grona naszych Kontrahentów należą największe firmy działające na polskim rynku. Naszą dewizą jest profesjonalizm, rzetelność, jakość i sprawność świadczonych usług, dzięki temu Grupa Instytutu Studiów Podatkowych, w skład której wchodzą: Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o., Instytut Studiów Podatkowych ? Audyt, Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Witolda Modzelewskiego, zajmuje zaszczytną pozycję czołowej firmy doradczej na polskim rynku, natomiast Członkowie Zarządu Instytutu są uznawani za jednych z najlepszych specjalistów w zakresie tytułów podatkowych, w których się specjalizują: m.in. prof. dr hab. Witold Modzelewski w zakresie podatku od towarów i usług i inni, którzy sprawują nadzór merytoryczny nad opracowaniami pisemnymi sporządzanymi przez Oddział.

W X Rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna Grupa Instytutu Studiów Podatkowych uzyskała zaszczytne wyróżnienie ?Największej firmy doradztwa podatkowego w 2015 r.?

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.