Oddział Wielkopolski Usługi

Usługi

Doradztwo podatkowe

W sprawach związanych z rozliczaniem firmy w Urzędzie Skarbowym oraz zarządzaniem podatkami warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu. Specjaliści z naszego Instytutu świadczący usługi w zakresie doradztwa podatkowego posiadają niezbędną wiedzę ugruntowaną współpracą z wieloma przedsiębiorstwami o różnym profilu i wielkości. Rozpoczynając z nami współpracę otrzymują Państwo nie tylko stały dostęp do aktualnych informacji związanych z prawem podatkowym, ale i fachową pomoc, a co za tym idzie, pewność co do prawidłowości przeprowadzanych procesów oraz możliwość skutecznej optymalizacji obciążeń podatkowych Państwa firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usług, które oferujemy w ramach doradztwa podatkowego!

Świadczymy usługi w zakresie:

ArrowOk

Sporządzania opinii

ArrowOk

Obsługi postępowań podatkowych i sądowych

ArrowOk

Stałych nadzorów doradczych

ArrowOk

Konsultacji ustnych

ArrowOk

Sporządzania dokumentacji cen transferowych

ArrowOk

Audytów podatkowych

Usługi

Doradztwo prawne

Prowadzenie działalności gospodarczej to nie tylko dobry biznesplan, lecz także konieczność odnalezienia się w przepisach prawa handlowego, ubezpieczeniowego, podatkowego, czy jego innych gałęzi związanych z prowadzeniem własnej firmy. Oferujemy Państwu wsparcie prawników z naszego Instytutu, którzy zajmują się zarówno szeroko pojętym doradztwem prawnym, jak również bieżącą obsługą firm służąc pomocą w sprawach wewnątrzfirmowych, a także reprezentując interesy Klienta przed sądami lub innymi organami administracyjnymi takimi jak ZUS, czy US. Zespół naszych doradców prawnych świadczy pomoc w różnych sytuacjach, w których może znaleźć się firma, a które wymagają znajomości aktualnych przepisów.

Oddział Wielkopolski obsługuje Klientów z województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego.

Świadczymy usługi w zakresie:

ArrowOk

Sporządzania opinii

ArrowOk

Zastępstwa procesowego w postępowaniach przed sądami powszechnymi

ArrowOk

Stałych nadzorów

ArrowOk

Obsługi sporów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

ArrowOk

Obsługi postępowań karnoskarbowych

ArrowOk

Konsultacji ustnych

ArrowOk

Udziału w negocjacjach handlowych

ArrowOk

Sporządzania projektów umów i opiniowania umów

ArrowOk

Audytu prawnego

ArrowOk

Pomocy publicznej

Opinie

Usługi szkoleniowe, w tym także szkolenia wewnętrzne

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.