Grupa Instytutu Studiów Podatkowych

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu Instytutu Studiów Podatkowych oraz własnym, mam zaszczyt powitać Państwa na stronach Grupy Instytutu Studiów Podatkowych należącej do grona największych grup doradczych, audytorskich, edukacyjnych i wydawniczych w Polsce. Grupa ISP jest również jedynym tej wielkości aliansem spółek doradczych o kapitale polskim. Do grona naszych Kontrahentów należą największe firmy działające na polskim rynku. Dewizą ISP jest profesjonalizm, rzetelność, jakość i sprawność świadczonych usług.

 

Nasza kancelaria podatkowa świadczy, jako podmiot doradczy, usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytów podatkowych oraz obsługi sporów podatkowych. Z tych usług skorzystało dotychczas ponad 35 000 podmiotów.

 

ISP prowadzi również szeroką działalność dydaktyczną i wydawniczą. Na szkoleniach i konferencjach Instytut gości co roku kilkanaście tysięcy uczestników. Dotychczas naszymi słuchaczami było ponad 300 000 osób. Wydawnictwo ISP ma w swoim dorobku ponad 300 pozycji książkowych. Prowadzimy działalność ekspercką i analityczną, w tym na rzecz Sejmu i Senatu RP, sądów, prokuratury oraz organów administracji rządowej.

 

Rozwój Instytutu, jak również konieczność sprostania wyzwaniom rynku, zaowocowały otwarciem trzech oddziałów: w Poznaniu, Krakowie i Katowicach oraz powstaniem w 2001 r. Grupy ISP, którą tworzą wspólnie z ISP, ISP-Audyt, Kancelaria Prawna, Małopolski ISP oraz Univers Konsulting-Edukacja Jacyno i Modzelewski – pięć wyspecjalizowanych podmiotów w dziedzinie szeroko pojętego prawa, finansów i podatków. Pragnę podziękować wszystkim Kontrahentom, dla których świadczyliśmy usługi w ciągu minionych lat, za dotychczasową współpracę i zaufanie. Chciałbym zapewnić, że Instytut Studiów Podatkowych jest gotowy służyć Państwu pomocą doradczą i edukacyjną w sprawach podatkowych.

 

Prof. dr hab. Witold Modzelewski

Sign

Prezes Zarządu ISP

Formularz
kontaktowy

Proszę wprowadzić dane, a nasi konsultanci odezwą się do wszystkich zainteresowanych.